שיטת העבודה של דנגו | מיתוג באינטרנט | דני גולן Dango -

שיטת העבודה שלנו

1הכרת החברה / עסק

שלב זה כולל שיחה טלפונית או פגישה ללא תשלום, בה אתם מציגים העסק שלכם ואת האתגר השיווקי.

 

אנו סופגים, מבינים את התמונה ומתחילים סיעור מוחות לבניית רעיון קריאייטיבי ראשוני.

 

שיחה זו פורסת בפניכם את סיכויי ההצלחה ברשת כולל אומדן תקציב, זמן השקעה ופרטים חשובים נוספים.

2פגישת אפיון לתחילת עבודה

בפגישה זו יורדים לפרטים, אתם מספרים לנו על קהל היעד, המתחרים, החוזקות, ההזדמנויות והמוקשים.

 

אנחנו לומדים לעומק את הגישה שלכם, את פעולות השיווק שביצעתם עד כה ומהם היעדים העתידיים. אחרי פגישה זו ליבת  העסק שלכם מובנת ואנחנו חוזרים למעבדת הקריאייטיב.

3בחזרה למעבדת הקריאייטיב

כאן אנחנו דוגרים – יושבים וחושבים. מעלים רעיונות אפשריים עד שנופל האסימון.

 

מערבבים את כל הרעיונות, בודקים מתחרים, בודקים את קהל היעד בכלי מדיה חברתית (פייסבוק, יוטיוב, linkedIn) ובתוצאות החיפוש בגוגל. הצוות שלנו חושב חוויה, השראה אבל עם חיבור לקרקע – המטרה שלנו היא לייצר לכם מכירות מהר ככל האפשר.

 

בסוף השלב הזה תקבלו אפיון לקמפיין שיווק באינטרנט. מה זה אומר? המלצות לשיטת העבודה, תקציב מפורט, רעיון שיווק מוביל וצפי החזר על ההשקעה.

4הקמת קמפיין שיווק באינטרנט

החלטנו על רעיון שיווק מוביל. פורסים אותו בפניכם, מעבדים אותו יחד ועורכים התאמות אחרונות. בשלב הזה מקימים את פלטפורמות השיווקיות הרלוונטיות. כל הכלים זמינים: דף נחיתה, בלוג, הפקת וידאו, פייסבוק, ניוזלטר, גוגל adwords, Seo, שיווק בדוא"ל, ניוזלטר, שיווק בסלולר, באנרים ועוד.

 

אפשר שנפעל בכמה פלטפורמות יחד ואפשר שרק באחת. אין כללים. הרעיון מכתיב את הרכב הקמפיין. מתחילים לרוץ ועוברים לשלב מדידה ובקרה.

 

5מדידה ובקרה

יצאנו לדרך. עכשיו צריך לשחרר ולתת לדברים לקרות. לחץ לא יעזור. לעומת זאת אמונה כן. שמים יד על הדופק ובודקים אחוזי המרה (כמה מבקרים יצרו קשר או רכשו), בודקים איכות פניות, בודקים התנהגות מבקרים בתגובה למסרי הקמפיין, משפרים ומתקנים בהתאמה. קמפיין שיווק באינטרנט צריך לחיות – לנשום בהתאם לקבלת הפידבק מהקהל ברשת. לעיתים ההצלחה מגיעה אחרי 3 חודשים ולעיתים זה לוקח יותר. למידה ומדידה לצד כנות התהליך והתאמות במקומות הדרושים הם המפתח להצלחה. הקמפיינים הכי טובים שאנו מנהלים מבוססים על מערכת יחסים עמוקה עם הלקוחות שלנו, מחייבות ומקצוענות ללא פשרות. זו עבודה בלי אגו מתוך מטרה אחת – לסייע להעלות את העסק שלכם לשלב הבא שלו.

צור קשר

ד.נ. בקעת בית הכרם, ת.ד 167, כמון, מיקוד 20112

[email protected] \\ 074-7035288 \\ 052-3869457

שם:
דוא"ל:
טלפון:

נושא ההודעה:

חזרה למעלה

E-Book: המדריך לבניית רעיון שיווק יצירתי ברשת

67