הקמה וניהול בלוגים | פתיחת בלוג וכתיבה שוטפת עבור בעל העסק - דוגמאות>> -

תיק עבודות | הקמה וניהול בלוגים

1למי מתאים להקים בלוג?

יותר ויותר בעלי עסקים מנהלים בלוג כדי לבנות לעצמם נוכחות של מובילי דעה ברשת. הבלוגים המצליחים "יושבים" על נושא מעניין או מושך קהל ובנוסף הם בעלי סגנון ייחודי. לכתוב בלוג זה לספר סיפור בהמשכים לקהל היעד שלכם.

 

הבלוגים שאנו בונים תומכים ברעיון שיווקי מקדם מכירות והתוכן שלהם תמיד עשיר ומגוון. חווית העיצוב מרשימה והם גורפים תגובות בהתאם.

 

כיצד ליצור הקשר שיווקי מתאים בין העסק שלך לבלוג – זו המומחיות שלנו. כיצד לבחור את סגנון הכתיבה? על מה לכתוב? עבור כל אלה יש לנו תשובות שמתבשלות יחד עם הלקוחות שלנו. אפשר לכתוב בלוג על כל דבר: עבור לקוחות שלנו אנו כותבי הצללים של הבלוג. לומדים את הנושא, מראיינים אתכם ויודעים לייצר פוסטים (מאמרים) בתדירות שמגדירים יחד. צפו בדוגמאות כאן למטה>> לקריאה נוספת על כתיבת בלוג לחצו כאן>>

 

2דוגמאות לבלוגים שהקמנו

 

הבלוג של טלי פלד

טלי פלד

 

טלי פלד היא מאמנת מוכשרת ששיפצנו לה את האתר ובמסגרת זו הקמנו לה בלוג. היו לה למעלה מ 200 מאמרים שהקפיצו אותה למקומות הראשונים בגוגל במילים תחרותיות מאוד בתחום האימון. כל אותם מאמרים שנכתבו לצורכי קידום נכנסו לבלוג ומעתה הם נגישים יותר לקהל ולתגובות. הבלוג ממצב את טלי כמומחית בתחומה שמביאה אין סוף תכנים מרחבי העולם.

 

*כניסה לבלוג של טלי פלד

 

 

בלוג פוריות

פוריות

 

 

 

 

 

בלוג נדל"ן – הסנברג נכסים

 

רונית הסנברג

 

הבלוג של רונית הסנברג (בן טוב) מהסנברג נכסים (סוכנות תיווך לבתי יוקרה), נבנה מתוך הרעיון השיווקי של סוכנות לתיווך נדל"ן שיוצאת אל השטח ומספרת את סיפורי הבתים. מנהלת הסוכנות, רונית הסנברג, בעלת יכולת איתור נכסים יוצאת מן הכלל, מכירה כל פרט ויודעת לחבר בין האנשים המתאימים. לכן בלוג כל כך מתאים לה כפלטפורמת איסוף סיפורי הבתים לצורך קידום מכירות.

 

* כניסה לבלוג של הסנברג נכסים

 

 

 

צור קשר

ד.נ. בקעת בית הכרם, ת.ד 167, כמון, מיקוד 20112

[email protected] \\ 074-7035288 \\ 052-3869457

שם:
דוא"ל:
טלפון:

נושא ההודעה:

חזרה למעלה

E-Book: המדריך לבניית רעיון שיווק יצירתי ברשת

67