כתיבה שיווקית וקופירייטינג לאינטנרט | כתיבת תוכן | דני גולן | דנגו -

תיק עבודות | כתיבה שיווקית

1מילים בעלות תדר אנרגטי גבוה

כתיבה שיווקית היא נקודת המוצא שלנו. משם העסק שלנו התחיל.

יכולת הכתיבה השיווקית שלנו מבוססת על האונה הימנית של המוח. קודם מרגישים או שומעים את המנגינה של החברה ששכרה את שרותנו ורק אחר כך מחברים את הרציונל הלוגי שמדבר על מה נכון, מה עבד עד היום ואיפה ההזדמנות.

 

עדות של אתי קרקו מחברת "פלוס" (כלכלת המשפחה) על כתיבת תוכן לאתר שלה:

 

 

בכל עבודת כתיבה תוכן אנחנו קודם כל לומדים את התחום ויורדים לשורש הפעילות העסקית. רק כאשר המוטיבציה העסקית ברורה לנו נחשף הפוטנציאל ואנחנו יודעים כיצד לבנות תוכן מקדם מכירות.

 

למילים יש אנרגיה. הן יוצרות חוויה, תחושה ומפעילות חשיבה. הכתיבה השיווקית שלנו היא מצע רך להבנה בהירה של הפעילות העסקית שאותה אנחנו מתארים. תמיד נהיה עדינים, לעולם לא נילחץ על הקוראים או ניצר מניפולציית רגש לא נקייה. הבחירה היא שלכם לחתוך או להמשיך לקרוא. בסוף תמיד יש פואנטה. ממשיכים>>

 

2כתיבה לדמות מתוך קהל היעד

ברוב המקרים הכתיבה שלנו בגוף ראשון (אני / אנחנו) כדי לייצר תחושת קרבה.

אנחנו בוחרים דמות מייצגת מתוך קהל היעד של הלקוחות שלנו, מאפיינים אותה, לומדים כיצד חושבת ומכוונים את הכתיבה אליה במדויק.

 

כתבנו על אין סוף תחומים: עריכת דין, מוצרי תעשייה, קוסמטיקה, אימון, בריאות, רפואה, פוריות, חרדות, כאבי גב, דיקור, טכנולוגיה, שיווק, הייטק, שתלנות, אלקטרוניקה. כתבנו פרופילים של חברות, תכנים לאתרי אינטרנט, תכנים למצגות, פוסטים בבלוגים, סטאטוסים בפייסבוק, תסריטים לסרטוני וידאו עוד. תמיד כתיבת תוכן מבחינתנו מלווה בתחושה של אמת אותנטית ורצון לשמוע עוד… הנה מספר דוגמאות>>

 

3דוגמאות לכתיבה שיווקית

 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לכתיבה שיווקית: 052-3869457 או במייל [email protected] או דרך טופס צור קשר

 

 

צור קשר

ד.נ. בקעת בית הכרם, ת.ד 167, כמון, מיקוד 20112

[email protected] \\ 074-7035288 \\ 052-3869457

שם:
דוא"ל:
טלפון:

נושא ההודעה:

חזרה למעלה

E-Book: המדריך לבניית רעיון שיווק יצירתי ברשת

67