מספרים על דנגו | כתיבה שיווקית | כתיבת תוכן | מכתבי המלצה על דני גולן -

מספרים עלינו

מכתב תודה מהנהלת מותג הקוסמטיקה האורגני נילס יארד רמדיס.


האתגר בניהול המותג באינטרנט היה לפלס דרך לתודעת הצרכנים על מנת לבנות קהילה נאמנה ורוכשת בחנויות הטבע. הרעיון השיווקי שפיתחנו באתר היה לערוך אבחון לעור הפנים ולשלוח דוגמית התנסות לכל מי שממלאת אותו. כמות הפניות (המרות) דרך האתר גדלה מחודש לחודש (יחס ההמרה נע בין 6% – 9%).
קידמנו את האתר בגוגל adwords ושלחנו ניוזלטר מקצועי אחת לחודש. כל הפעולות האלה יצרו בידול ונאמנות למותג שבא לידי ביטוי בגרף המכירות העולה מידי חודש. הנה מכתב התודה.

מכתב תודה לדני גולן מנילס יארד רמדיס

 

מכתב תודה ממנהל משתלת בוטיק בילובמבו:

 

מכתב תודה לדנגו מבילובמבו

 

מכתב תודה מטלי פלד מאמנת אישית מצליחה

 

טלי פלד הציגה את האתגר שלה בפני לאחר שאיתרה אותי באינטרנט: "האתר של מאוד מקודם", היא אמרה, "אך כמות הפניות מאכזבת. אמרו לי שתוכל לעזור לי בכתיבה שיווקית." השיחה התפתחה וטלי הבינה שמעבר לכתיבה שיווקית האתר שלה צריך לייצר חוויה ולייצר אינטראקציה עם הגולשים כדי לעודד פניות.
וכך עשינו: יצאנו לתהליך מיתוג אישי ומיקוד המסרים של טלי – משדרוג חדר האימון, דרך יום צילומים ועד הקמת אתר אינטרנט עשיר מאוד בתכנים תוך שמירה על הוותק והמיקומים שלו בגוגל (מבחינה אורגנית). כמות הפניות גדלה משבוע לשבוע.

טלי פלד - מכתב תודה לדני גולן

 

מכתב תודה ממנכ"ל BSI – Battery Solution International

 

חברת (BSI (Battery Solution International מחזירה לחיים מצברי תעשייה ורכב בטכנולוגיה אורגנית יחודית. הכתיבה השיווקית במקרה של האתר שלהם דרשה מאיתנו ללמוד את הנושא הטכנולוגי לעומק. לאחר מספר פגישות עבודה עם המנכ"ל – גונן בן חיים, בנינו תוכן שיווקי שמייצר אינטראקציה עם קהל היעד באמצועת הצעה חינמית שקשה לסרב לה. שימו לב למדריך החינמי שניסחנו ונוגע בדיוק בקהל היעד של החברה.
הציצו באתר BSI ובמכתב תודה של גונן המנכ"ל:

מכתב לתודה מגונן BSI

 

מכתב תודה מרונית בן טוב, מנהלת משרד תיווך "הסנברג נכסים"

 

את רונית פגשתי בזכות של טליה פלד (המופלאה). כרסם ברונית רצון עז לשווק באינטרנט, אבל היא לא ידעה איך להתחיל. לאחר תהליך של 9 חודשים בהם למדנו, חפרנו ובדקנו את תחום הנדל"ן באינטרנט (בארץ המצב קשה), יצרו בלוג תיווך נדל"ן חדשני שמגולל את סיפורי הבתים המקומות הכי שווים בארץ: כפר שמריהו, הרצליה ב', נוסף ים, רישפון. רונית השתלטה בקלות על המדיה החברתית וכיום היא פעילה בפייסבוק + LinkedIn ומנהלת בלוג לתפארת. הינה מכתב ההמלצה שלה:

מכתב תודה מרונית הסנברג

 

מכתב תודה לדני גולן מזיו סופר – מטפל בחרדה וטראומה

 

בנינו לזיו סופר נוכחות אינטרנטית משמעותית מעבר לאתר האינטרנט, באמצעות סדרת סרטוני וידאו בערוץ יוטיוב ובדף נחיתה. במשך תקופה קידמנו את זיו בגוגל adwords וכמות הפניות גדלה באופן משמעותי. כיום מטופלים מגיעים לזיו דרך מה לאוזן ודרך הרשת כאשר נתקלים בנוכחות מרשימה שלו ובדרך העברת המסרים העדינה והמדויקת.

 

זיו סופר

 

מכתב תודה מבלה אגמון דיאטנית

 

בלה אגמון היא דיאטנית ותיקה שלא מאמינה בדיאטה. שנים של עבודה בתחום וניהול פורום הרזיה ללא דיאטה באתר Doctors הביאו את בלה למסקנה שדיאטות לא אפקטיביות. האתגר בכתיבת התכנים היה במיקוד הנושא של דיאטה לשלושה שלבים עיקריים אותם עובר (בעיקר עוברת) זו שיוצאת למסע עם בלה. הינה האתר שלה: בלה אגמון – הרזייה ללא דיאטה וגם מכתב מרגש:

מכתב תודה סרוק מבלה אגמון

 

אתי קרקו – יועצת כלכלית למשפחות – מספרת על תהליך הכתיבה השיווקית שביצענו באתר שלה

 

האתגר באתר של אתי קרקו – (פלוס) היה לאגד את הידע של אתי ותהליך ההדרכה שהיא מעבירה למשפחות תחת נושאים מרכזיים. הפתרון הגיע בדמות "המדריך ל…": יצרנו מספר מדריכים שמסבירים בשפה פשוטה כיצד לצאת מהמינוס או כיצד לקחת משכנתא בתבונה. רוב החומר הזה קיים ברשת אנחנו יצרינו יחד את אתי את האריזה השיווקית. ולא תאמינו, זמן השהייה באתר של אתי באותם מדריכים הוא יותר מ 4 דקות (עפ"י גוגל אנליטיקס) – אנשים ממש קוראים. הם גם יוצרים קשר ואתי מקבלת פניות רבות מהאתר. אתי תודה על התהליך שעברנו יחד, על ההצלחה איתך ועל הפרגון.

 

 

מכתב תודה מיערה ועודד בן אור – מורים מופלאים לשיטת אלכסנדר.

הדרכה בבניית בלוג

 

יערה ועודד מהמורים הותיקים בארץ לשיטת אלכסנדר – בשקט ובצניעות מטפלים בעשרות אנשים בביתם שבגבעת חייים. הקמנו יחד את הבלוג שלהם ובמשך שמונה חודשים הקדשנו שעות רבות להדרכה ושיווק הבלוג שיצר סביבו קהילה שמקבלת עדכונים ומגיבה. עררנו יחד דיון סביב שיטת אלכסנדר והתגובות לא אחרו להגיע יחד עם לקוחות חדשים שנחשפו לשיטה. הכנסו לבלוג שיטת אלכסנדר של יערה ועודד. הנה מכתב התודה שלהם.

thank you letter from yara and oded

מכתב תודה לדני גולן מיערה ועודד בן אור – מורים לשיטת אכסנדר

 

כתיבת התוכן השיווקי לאתר האינטרנט של עו"ד יעל ויינברגר (מתמחה בנזיקין)

כתיבת תוכן שיווקי

 

הייתה אתגר משמעותי. כיצד להציג עורכת דין מבלי לפאר את יכולותייה בצורה קלושה ולא בשפה מקצועית שעשויה להרחיק לקוחות? בחרנו להתמקד בסיפורי הלקוחות של יעל ובנקודות הכאב של קהל היעד שלה. הצגנו את המצב הקיים ואת האפשרות לזכות בפיצויים משמעותיים בעקבות הליווי והטיפול של יעל. התוכן השיווקי נכתב תוך שילוב מילות מפתח שמייצגות את עולם הנזיקין מבלי לפגוע באיכות הטקסט. הינה האתר של עו"ד יעל וינברגר , אך תוכלו להתרשם ממכתב התודה של יעל:

thank you letter from yael winberger

צור קשר

ד.נ. בקעת בית הכרם, ת.ד 167, כמון, מיקוד 20112

[email protected] \\ 074-7035288 \\ 052-3869457

שם:
דוא"ל:
טלפון:

נושא ההודעה:

חזרה למעלה

E-Book: המדריך לבניית רעיון שיווק יצירתי ברשת

67