ליצ'י תרגומים - -

סיפורי הצלחה

ליצ'י תרגומים

כבוד השגריר בפורום סין (אסיה ישראל)

שגריר ישראל מתן וילנאי מתארח בפורום סין (אסיה ישראל)

פורום סין (אסיה – ישראל) בוועידה מקצועית

מפגש מספר 10

מיכל חפר מנכ"לית ליצ'י תרגומים מנחה בפורום סין

מפגש הדרכה בפורום סין

הרצאה הפורום סין (אסיה – ישראל)

מפגש מספר 8

1הסיפור של ל'צ'י תרגומים

ליצ'י תרגומים היא חברת תרגום ותיקה שבקשה לבנות לעצמה נוכחות אינטרנטית מקדמת מכירות. שאלתי את מיכל חפר (מנכ"לית החברה) כמה כבר אפשר לדבר על טעויות תרגום? מכאן הבנו שבדרך לבניית הנוכחות של החברה ברשת תעבור דרך רעיון שיווק יצירתי שבתחילה נראה היה מפחיד, מלא בעבודה, מרתיע ולא ישים.

2האתגר

כאשר התבוננו על המתחרים לא מצאנו שום דבר מעניין ונותר האתגר: כיצד לקדם מכירות דרך הרשת מבלי לחזור על פעולות שיווק מסורתיות בהם כל המתחרים פועלים?

איך לחדש בעולם התרגום?

כיצד לאתגר את קהל היעד וגרום לו להקשיב למסרים של החברה?

3הרעיון שלנו

הקמת "במת ביטוי" עבור קהל היעד ומיתוג ליצ'י תרגומים כמארגנת הבמה שמגישה את שרותיה לקהל היעד. כך קם "פורום סין" שיותר מאוחר הפך ל"פורום אסיה ישראל", במת מפגשים לעסקים בעולם האמיתי (לא ברשת) המעוניינים להיכנס לפעילות בסין ואסיה. תיעודנו את פעילות הפורום במדיה חברתית (בלוג, דף אוהדים בפייסבוק, סרטוני וידאו, קבוצות ב LinkedIn) ובנינו ליצ'י תרגומים נוכחות אינטרנטית יוצאת דופן במשך שנה וחצי.

4ההמראה

בשנת העבודה הראשונה יכולנו לראות רק ניצנים של פעילות השיווק בפורום סין. הקשרים עדיין נבנו, אבל המגמה הסתמנה כברורה: רשת הקשרים העמוקים של ליצ'י תרגומים הלכה והעמיקה שורשים. באחד המפגשים הופיע שגריר ישראל בסין – מתן וילנאי (ראו בגלריה למעלה) והפורום קיבל חשיפה משמעותית נוספת.

5התוצאות

לאחר שנת עבודה, גדלה כמות הפניות דרך האינטרנט בעשרות אחוזים והמיתוג ליצ'י תרגומים כמומחית בשוק הסיני/ אסיאתי הלך והעמיק. ליצ'י תרגומים השכילה לנצל את הבמה השיווקית של פורום סין לקבלת פרויקטים רבים בתחום התרגום.  מידע נוסף והמלצות ניתן לקבל ישירות ממיכל חפר מנכ"לית החברה בטלפון: 052-3516070 או להיכנס לבלוג החברה כאן>>

צור קשר

ד.נ. בקעת בית הכרם, ת.ד 167, כמון, מיקוד 20112

[email protected] \\ 074-7035288 \\ 052-3869457

שם:
דוא"ל:
טלפון:

נושא ההודעה:

חזרה למעלה

E-Book: המדריך לבניית רעיון שיווק יצירתי ברשת

67