שטיינר מכשירי שמיעה - -

סיפורי הצלחה

שטיינר מכשירי שמיעה

קטלוג מכשיר שמיעה השמיעה

חלוקת המוצרים לכל תחומי העיסוק של החברה - מאות מוצרים בקטלוג

דף הבית – שטיינר מכשירי שמיעה

האתר שבארגון כמות גדולה של תחומים בהם עוסקת החברה

1שטיינר מכשירי שמיעה

התחלנו לעבוד עם שטיינר מכשירי שמיעה

ב 2013. הבקשה הייתה: האתר שלנו מיושן. תקים לנו חדש, כזה שירכז ויציג את כל פעילותנו כשבמוקד המסר: אנחנו חברה ותיקה, פרוסה בכל הארץ, יש לנו ים של מוצרים ומידע, אנחנו רוצים שאנשים יקבלו שרות, יצרו קשר וירכשו דרך האתר שלנו מוצרים. יעד מאתגר, כללי, ללא מספרים ומדדים. יצאנו לדרך עם אמונה שנגיע ונכוון לשלב המדדים והתוצאות.

2האתגר

חברה בסדר גודל של שטיינר מכשירי שמיעה העוסקת בכל תחום הקשור ללקויי שמיעה, מצריכה יכולת אינגרציה, הבנת תכני החברה וארגון המסרים בהרמונה כדי שכל חלק באתר "ישב במקום" וישרת את הצרכי החברה. ניגשנו למלאכה לאחר תהליך אפיון מעמיק שנשען על אפיון שקיבלנו מחברה אחרת. בשלבי הקמה תמיד יש חשש וחוסר ודאות: כיצד יראו הדברים? כיצד יתנהג כל דף באתר? האם מה שנראה בעיצוב אכן יופיע במלואו באתר? ועוד שאלות משאלות רבות.

3הרעיון שלנו

החלטנו להנגיש מידע בצורה הכי ברורה ומלאה. בנינו קטלוג מוצרים – יצרנו איקון לכל תחום מוצרים בחברה, הנגשנו טפסי יציר קשר בכל חלק באתר. בחרנו בצבעי פסטל תוך כדי תהליך העיצוב ובפורמט שיראה כמו קטלוג אינטרנט המחולק ריבועים – ריבועים. בנינו חנות עם מאות מוצרים עם תהליך רכישה פשוט וקל. הרעיון היה שהנגשת המידע וירידה לפרטי פרטים תקרב את הקהל ויצור אמון.

4ההמראה

העלנו את האתר לאוויר לאחר תהליך בדיקות מעמיק שערך כמה חודשים טובים. בשלב הראשון קיבלנו גל של הערות קטלניות מאנשי החברה שהיו רגילים לאתר הישן, אבל אחרי זמן קצר גוגל החלק לסרוק את כל דפי האתר וכמות התנועה גדלה בהתמדה. ראינו באנליטיקס שאנשים נשארים באתר למעלה מ 3 וחצי דקות ווהשלב הבא היה ברור: יש להביא לאתר אלפי מבקרים כדי ליצור מאסה של פניות – בקיצור – תהליך קידום.

5התוצאות

עם התחלת תהליך הקידום כמות כמות הפניות קפצה מ 1 – 3 פניות לשבוע ל 1-2 ביום! הנהלת החברה לקחה את הנושא רצינות והקימה מערך שרות לקוחות המגיב במהירות וביעילות לכל פניה. המכירות לא אחרו לבוא ועמם ההחזר על ההשקעה. מוזמנים ליצור קשר עם מנהלת המרקום של הארגון – איריס סיניגליה בטלפון: 052-3306688 הכנסו לאתר החברה >>

צור קשר

ד.נ. בקעת בית הכרם, ת.ד 167, כמון, מיקוד 20112

[email protected] \\ 074-7035288 \\ 052-3869457

שם:
דוא"ל:
טלפון:

נושא ההודעה:

חזרה למעלה

E-Book: המדריך לבניית רעיון שיווק יצירתי ברשת

67